Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanımı kolay ve kullanışlı bir sistem, kullanıcıların sistemden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlar. Standart bir İnternet tarayıcısında çalışan güvenli bir uzaktan erişim portalı, ayrı bir donanıma veya yazılıma yatırım gerektirmez. İhtiyaca bağlı olarak, bilgi birçok farklı aktöre - ve her zaman doğru zamanda - aktarılabilir.

Özelleştirilmiş arayüzler her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Kullanımı kolay tarayıcı arayüzü, tüm platformlarda yüksek kullanılabilirlik sağlar.

Uzaktan erişim sistemi kontrol etmek ve güncel bilgi almak için esnek bir yol sağlar. Uzaktan erişime bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Uzaktan erişim aynı zamanda bakım işlerini kolaylaştırır ve bakım maliyetlerini azaltır.


Enerji Verimliliğinizi Arttırın

Müşteri ihtiyaçlarının kapsamlı bir şekilde anlaşılması, açık ve genel olarak uyumlu bir sistem geliştirmemize ilham verir. Akıllı çözümler ve hizmet konseptleri, yönetimi kolay tek bir pakete, açık arabirime ve standart teknolojilere dayanır.

Kapsamlı ve amaca uygun çözümler, bina teknolojisinin verimli bakımını ve izlenmesini sağlar. Otomasyon sistemi ihtiyaca ve çalışma durumuna göre ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatmayı kontrol eder. Sistem, kullanımı ve tüketimi doğru, esnek ve görsel olarak raporlar. Bu, potansiyel sorunların ve rahatsızlıkların erken tespit edilmesini sağlar.

İyi işleyen ve yüksek ayarlı bir bina otomasyon sistemi, iç mekan ikliminden ödün vermeden binaların enerji performansını önemli ölçüde artırabilir. Düzgün çalışan bir bina otomasyon sistemi sorunsuz çalışır. Toplanan bilgilerle sistem, bina teknolojisi işlevlerini optimum düzeye ayarlar ve bu da önemli tasarruflar sağlatır.


Easy-to-Manage Systems

We have completed more than 100 renovations and emerging projects, each individually designed. Our systems include residential and office buildings, schools, hospitals, hotels, storage areas, high-rise buildings, shopping malls and industrial facilities.

Improving the seamless integration of products from different manufacturers has been the main focus of our work for years. The companies we deal with include ready-made connection models for products from hundreds of different manufacturers that have been tested for reliability in field conditions.

Our building automation system integrates building technology sensors, meters, actuators, controls and security systems into a manageable package. The integrated system we have established is based on open standards that provide an efficient way to integrate many other systems and devices into a single management network.


Flexible and Scalable Solutions

Because of its scalability, our solutions work flexibly, from small buildings to large control systems. The system can be used in both renovation and new construction projects. We guarantee a long lifetime for buildings of all types and sizes.

Our clients are public enterprises, municipalities, banks, construction companies, property owners, property managers, building services contractors, electrical and mechanical designers, electrical and mechanical installation firms, end users who benefit from good air quality, optimum heat conditions, good compatibility at home and at work.