Ergonomik Tasarım ve Rakipsiz Yanlış Alarm Direnci

Ürünlerimiz MZX(Dedektör -Panel Protokolü) teknolojisiyle beraber piyasadaki en sağlam, güvenilir ve ergonomik yangın algılama sistemlerinden biri olmasıyla beraber; sahip olduğu ürün onayları ve sertifikalarıyla ZETTLER ürünleri sadece minimum sistem gereksinimlerini karşılamakla kalmayıp; en üst düzeyde güvenilirlik ve performans sağlanmasını garanti altına alan en geniş sertifikasyonlara sahiptir.

Yanlış Alarm Direnci

ZETTLER ağ üzerinden birden fazla panelin tek bir yangın paneli gibi davranmasını sağlayan, hemEN54-13 hem de EN54-2 onaylarını karşılayan "peer to peer" panel haberleşmesine sahiptir. Ağ sistemi iki noktadan sinyal bozulması yaşasa bile, yangın panelinin ağ sistemi iki ayrı bölümden çalışmaya devam edebilir.

Güvenilir Sertifikalar

ZETTLER sistemleri en zorlu şartlardaki endüstriyel uygulamalarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve bütün ZETTLER uygulamaları uluslararası IEC61508 standartında belirlenen "Safety Integrity Level 2" sertifikasına sahiptir.

3Otec Multi Sensör

Kombine Optik Duman, Isı ve Karbon monoksit gaz dedektörü tüm yangın tiplerinde, özellikle yavaş ve içten yanmalarda kullanıcıya gelişmiş bir algılama kabiliyeti sunar. Yanlış alarmlara karşı Single ve Dual teknolojiye sahip dedektörlerin bile erişemeyeceği yüksek direnç sağlar.

6.Nesil Dedektörler

  • Daha iyi çevresel performans
  • Daha iyi algılama performansı
  • Daha yüksek hata toleransı
  • Daha düşük ömür maliyeti
  • Daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli montaj ve servis imkanı

Ergonomik Tasarım

Slot kart teknolojisi yeniliğiyle PROFILE Flexible paneller, uygulamanın ve korunan ortamın özel gereksinimlerine göre uyarlanabilir. Saha değişikliği olduğunda veya sahanın genişletildiği durumlarda sistem yeni gereksinimleri karşılamak üzere kolaylıkla genişletilebilir.

Panel, ilave çevrim kapasitesi ve çevrim gücü paylaşma seçeneği sunmak için özel olarak tasarlanmış olup sistem tasarımında daha fazla esneklik ve kurulum maliyetlerinde azalma sağlar.

İçeriğe duyarlı yardım menüsüne sahip dokunmatik ekranın kullanıcı arayüzü ergonomik olarak tasarlanmış ve böylece her işlem kolaylaştırılmıştır. Ayrıntılı durum bilgisi sağlayan dokunmatik LED'ler gibi özellikler tüm sistem olaylarına hızlı yanıt vermeyi amaçlamaktadır. Sistem, kullanım kolaylığını yüksek performansla birleştirerek yenilikleri sayesinde son kullanıcılara ömür boyu işletme maliyeti avantajları sağlamaktadır.

PROFILE Flexible serisiyle oteller, iş yerleri, sağlık kuruluşları, endüstriyel tesisler ve üretim tesisleri gibi birçok uygulama alanı için entegre yangın algılama çözümleri sunulmaktadır.