Bina otomasyon sistemlerimiz modern bina enerji yönetimi verimliliğinin temelidir. Akıllı, birinci sınıf teknoloji sistemleri ticari HVAC, aydınlatma, güvenlik ve koruma sistemlerinizi birbirine bağlar. Bu, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmak için tek bir platformda iletişim kurmalarını sağlayarak, kullanıcıların konforunu, güvenliğini ve üretkenliğini artırırken daha akıllı, daha akıllı kararlar vermenizi sağlar.

Başlıca kullanım alanları ; -Hastaneler - Alışveriş Merkezleri –Ofisler - Endüstriyel Tesisler -Sosyal Tesisler -Spor Tesisler -Kamu Binalar -Rezidanslar -Oteller -Depolama Alanları ve Lojistik Merkezleri -Ulaşım İstasyonları ve İzleme Merkezleri

Akıllı Binalar

Akıllı Binalar

Anda Otomasyon tarafından tasarlanan ve teknoloji ortaklarımız tarafından üretilen Yenilikçi Bina Yönetimi, Güç Yönetim Sistemleri ve Bina Kontrol çözümleri, kullanıcı verimliliğine ilham veren ve optimum enerji ve operasyonel verimlilik sağlayan akıllı binalar için güçlü bir temel sağlar.

Kullanıcıların konforunu iyileştiren, sistemlerin güvenilirliğini arttıran, izlemeyle beraber kontrol sunan ortamlar geliştiriyoruz.

Bina boyutlarını, enerjiyi daha verimli, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu olarak dikkate alan bina otomasyon ve yönetim sistemi yeniliklerini keşfedin.

Akıllı Binalar

HVAC Kontrolü

Dahili enerji verimliliği çözümleriyle maliyet açısından optimize edilmiş bir HVAC kontrol sistemi tasarlamanıza yardımcı olabiliriz. Enerji verimliliğini arttırırken, bakım ve güvenilirliği artırırken, gelişmiş otomasyon teknolojisi ve gelişmiş sürücü teknolojisi ile desteklenen özel HVAC uygulama fonksiyonları ile makine performanslarınızı artırın.

Sisteminizin mümkün olduğunca verimli çalıştığından emin olmak, binalarınızın işletme maliyetleri için kritik öneme sahiptir. HVAC kontrolörleri, bir HVAC sisteminin beynini ve sinirlerini oluşturur, iç koşulları izler ve yük değişikliklerine, konfor ve enerji verimliliği sağlayan koordineli bir şekilde yanıt verir.


Akıllı Binalar

Enerji Yönetimi

Bir enerji yönetim sistemi ,binanın enerji ihtiyaçlarını izlemek ve kontrol etmek için karmaşık bir yöntemdir. Binalardaki enerji ve diğer ihtiyaçların etkin ve akıllı bir şekilde yönetilmesinin önemli faydaları olabilir. Tasarruf ve Sürdürülebilirlik ana fikirleri etrafında odaklanılmıştır. Bu nedenle, hedefimiz, enerji kullanımınızı yönetirken, giderlerinizi azaltarak gelirlerinizi artırmaktır.

Patentli Enerji Yönetimi Çözümlerimizin birden fazla rapor, kullanım geçmişi, günlük ve kullanıcı verileri sağlayarak paradan tasarruf edeceğinizi ve kolaylaştıracağınıza dair garanti veriyoruz.


Sistemlerin Entegrasyonu

Sistemlerin Entegrasyonu

Sistem Entegrasyonu, iş sonuçları sağlayan daha akıllı, daha optimize edilmiş, enerji tasarruflu tesisler yaratır.
Birlikte çalışabilirliği Geliştirip , fazlalığı en aza indirip, farklı satıcılardan veya özel bakım gereksinimlerine sahip tescilli ürünlerden gelen yinelenen, ayrık sistemleri ortadan kaldırabilirsiniz , optimize edilmiş bir bina altyapısı benimseyerek kurulum ve yaşam döngüsü maliyetlerini düşürebilirsiniz.
Bir bina otomasyon (BMS) sistemi birçok sistemi bünyesinde barındırır. Bunları tek bir merkezden kullanma ve izleme imkanı sunmaktayız.

- Isıtma sistemi - Soğutma sistemi - Soğutma kuleleri - Pompalar - Jet fanlar
- Yangın algılama ve söndürme sistemi - Aydınlatma sistemi - Enerji altyapısı