Tarihçe ve Çalışma Felsefesi

Anda Otomasyon & Yangın, 2014 yılında İzmir’de kurulmuştur. 10 kişilik bir kadroya sahip, 2 ortaklı bir firmadır.

Genç ve dinamik ekibimizle, kuruluşumuzla beraber büyüyerek, eksilmeden ve üzerine koyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Johnson Controls ve Ontrol sistem entegratörü olarak HVAC otomasyonu konularında faaliyetine başlamıştır. Anda Otomasyon, yangın algılama, gazlı söndürme, acil anons sitemleri ve VRF sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.

Enerji yönetiminde, bina otomasyon çözümleri ile birlikte yangın sistemleri için sunduğu farklı çözümlerin entegrasyon ve projelendirilmesiyle de dahil olduğu projelerin katma değerini arttırmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Anda Otomasyon ve Yangın, ağırlıklı Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı projelerin yanında uluslararası projelerde görev almış ve 6 farklı ülkede iş tamamlamıştır.

Seneler içerisinde bizlere olan güvenle biriktirdiğimiz referans projelerimiz, değerli iş verenlerimiz ve iş ortaklarımız gurur kaynağımızdır.

Firmamız, Johnson Controls, Ontrol ve TYCO çözüm ortaklıklarıyla çalışmaktadır.

Anda Otomasyon & Yangın, üründe ve mühendislik hizmetinde kaliteyle beraber etik çalışma, sürdürülebilir ilişki, müşterisine zamanında yanıt veren ve ihtiyaç anında yanında olan bir çalışma ahlakıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir felsefeye sahiptir.