Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanımı kolay ve kullanışlı bir sistem, kullanıcıların sistemden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlar. Standart bir İnternet tarayıcısında çalışan güvenli bir uzaktan erişim portalı, ayrı bir donanıma veya yazılıma yatırım gerektirmez. İhtiyaca bağlı olarak, bilgi birçok farklı aktöre - ve her zaman doğru zamanda - aktarılabilir.

Özelleştirilmiş arayüzler her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Kullanımı kolay tarayıcı arayüzü, tüm platformlarda yüksek kullanılabilirlik sağlar.

Uzaktan erişim sistemi kontrol etmek ve güncel bilgi almak için esnek bir yol sağlar. Uzaktan erişime bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Uzaktan erişim aynı zamanda bakım işlerini kolaylaştırır ve bakım maliyetlerini azaltır.


Enerji Verimliliğinizi Arttırın

Müşteri ihtiyaçlarının kapsamlı bir şekilde anlaşılması, açık ve genel olarak uyumlu bir sistem geliştirmemize ilham verir. Akıllı çözümler ve hizmet konseptleri, yönetimi kolay tek bir pakete, açık arabirime ve standart teknolojilere dayanır.

Kapsamlı ve amaca uygun çözümler, bina teknolojisinin verimli bakımını ve izlenmesini sağlar. Otomasyon sistemi ihtiyaca ve çalışma durumuna göre ısıtma, soğutma, havalandırma ve aydınlatmayı kontrol eder. Sistem, kullanımı ve tüketimi doğru, esnek ve görsel olarak raporlar. Bu, potansiyel sorunların ve rahatsızlıkların erken tespit edilmesini sağlar.

İyi işleyen ve yüksek ayarlı bir bina otomasyon sistemi, iç mekan ikliminden ödün vermeden binaların enerji performansını önemli ölçüde artırabilir. Düzgün çalışan bir bina otomasyon sistemi sorunsuz çalışır. Toplanan bilgilerle sistem, bina teknolojisi işlevlerini optimum düzeye ayarlar ve bu da önemli tasarruflar sağlatır.


Yönetimi Kolay İşleyen Sistemler Bütünü

Her biri ayrı ayrı tasarlanmış 100'den fazla yenileme ve yeni gelişen projesini tamamladık. Sistemlerimiz arasında konut ve ofis binaları, okullar, hastaneler, oteller, depolama alanları,yüksek binalar, otoparklar alışveriş merkezleri ve endüstriyel tesisler bulunmaktadır.

Farklı üreticilerden gelen ürünlerin sorunsuz entegrasyonunu geliştirmek, yıllardır yapmış olduğumuz işin temel odağı olmuştur. Bu çalışma aynı zamanda meyve vermiştir: Bayiliklerini yapmış olduğumuz firmalar, saha koşullarında güvenilirlik açısından test edilmiş yüzlerce farklı üreticinin ürünleri için hazır bağlantı modelleri içermektedir.

Bina otomasyon sistemimiz bina teknolojisi sensörleri, sayaçları, aktüatörleri, kontrolleri ve güvenlik sistemlerini yönetilebilir bir pakete entegre eder. Fidelix sistemi, diğer birçok sistemi ve cihazı tek bir varlığa entegre etmek için etkili bir yol sağlayan açık standartlara dayanmaktadır.


Esnek ve Ölçeklenebilir Çözümler

Ölçeklenebilirliği sayesinde, çözümlerimiz küçük binalardan büyük kontrol sistemlerine kadar esnek bir şekilde çalışır. Sistem hem yenileme hem de yeni inşaat projelerinde kullanılabilir. Her tür ve büyüklükteki binalar için uzun bir kullanım ömrü garanti ediyoruz.

Müşterileri arasında kamu işletmeleri, belediyeler, bankalar, inşaat şirketleri, mülk sahipleri, mülk yöneticileri, bina hizmetleri müteahhitleri, elektrik ve makanik tasarımcılar , elektrik ve mekanik tesisat firmaları , iyi hava kalitesi, optimum ısı koşulları , evde ve işyerinde iyi uyumdan yararlanan son kullanıcılar var.