Sürekli Haberleşme, Düzenli Tasarruf

Merkezi Sistem Optimizasyon çözümümüz, bağlı ekipman ve sistemlerinizden hava koşulları, kullanım oranları ve bakım programları gibi harici bilgilere toplanan veriler de dahil olmak üzere her türlü girdiyi izler.

Merkezi Sistem Optimizasyon (CPO) Çözümümüz, bağlı ekipman ve sistemlerinizden hava koşulları, kullanım oranları ve bakım programları gibi harici bilgilere toplanan veriler de dahil olmak üzere her türlü girdiyi izler. Her 15 dakikada bir güncellenen bu girdileri kullanarak algoritmalarımız, optimizasyon kararlarını otomatik olarak oluşturur ve uygular, böylece fayda maliyetlerini en aza indirebilir ve kullanılabilir fayda teşviklerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Metasys

Gelişmiş Saha Ekipmanı Denetleyicilerimiz, gerçek zamanlı bir saat özelliğine sahiptir ve tipik olarak hava işleme ve merkezi tesis ekipmanı için programları, takvimleri, alarmları ve eğilimleri izlemelerini ve kontrol etmelerini sağlayan zaman tabanlı görevleri destekler.

FAC'ler, uzun süre çevrimdışıyken zamana dayalı kontrol ve izlemeye devam etme yeteneğine sahiptir ve ağa bağlı bir denetleme cihazı gerektirmeyen uygulamalarda veya ağa sahip olmayı tercih ettiği ağ uygulamaları için bağımsız denetleyiciler olarak çalışabilirler.

Facility Explorer

Birden fazla cihazda nokta bilgilerinin özetlenmesi, doluluk planlaması, trendler ve alarmlar ekleme gibi ürün özellikleri sayesinde, Tesis Gezgini'nin son kullanıcıya sağladığı faydalar neredeyse sınırsızdır.

Ayrıca, mobil grafikler operatörlerin sisteme her yerden erişmek için tabletlerini veya telefonlarını kullanmalarına izin verir. Tesis Explorer® bina otomasyon sistemi bir binanın iç ortamını değerlendirir, analiz eder ve optimize eder. Bu güçlü ve ölçeklenebilir bina otomasyon sistemi, mükemmel performans sağlamak için Johnson Controls ürünüdür.

Verimli, düşünceli ve güvenilir olağanüstü yöntemler kullanarak, Tesis Gezgini'ni tahmin etmek, sipariş etmek ve yüklemek kolaydır. Başka bir deyişle, olağanüstü ortamlar yaratan BAS.