Belimo

Belimo - motor ve vana teknolojisinde ısıtma,havalandırma ve iklimlendirme pazar lideri-Size tek bir noktadan eksiksiz ürün portföyü ve değer sunar.

Belimo motorlar, AC / DC 24 V ve AC 110 V / 230 V nominal beslemeleri için aç/kapa, oransal veya yüzer kontrol özellikleriyle sunulur. Esnek MF ve bus uyumlu MP tipleri ayrı ayrı yapılandırılabilir. Özel yangın ve duman tahliye damperleri güvenliği artırırken debi kontrol ve sistemleri bağımsız oda konforu sağlar. Yenilikçi vana çözümleri sayesinde maliyetler düşürülür ve enerji tüketimi azaltılır.

Daha fazla performans, daha fazla değer...

Sürekli olarak piyasanın ihtiyaçlarına odaklanan ve yeni gelişimlere öncülük eden Belimo, 1975'ten bu yana HVAC motorları ve vana teknolojisinde standartları belirlemektedir. Müşteri taleplerine hızlı ve esnek bir biçimde cevap verilir ve dünyanın neresinde olursa olsun destek garanti edilir.

Her motor, teslimattan önce tek tek ve kapsamlı bir biçimde muayeneden geçirilir. Alana özel bilgi birikimimiz ve Belimo'nun çok iyi bilinen "İSVİÇRE KALİTESİ" tüm ürün portföyümüzde 5 yıl garanti sunabileceğimiz anlamına gelmektedir.